Підбір матраца
Хіти та новинки
4 707грн.
3 530грн.
7 872грн.
6 298грн.
9 264грн.
6 485грн.
7 843грн.
6 274грн.
6 806грн.
5 445грн.
6 301грн.
4 411грн.
5 457грн.
Спеціальні пропозиції
4 707грн.
3 530грн.
7 872грн.
6 298грн.
9 264грн.
6 485грн.
7 843грн.
6 274грн.
6 806грн.
5 445грн.
6 301грн.
4 411грн.
4 684грн.
3 981грн.
4 056грн.
3 245грн.
3 654грн.
2 923грн.

Магазин матраців Sleep&Fly

Фабрика з виробництва ортопедичних товарів для сну ЕММ отримала своє визнання завдяки високій якості виробів. Використовуючи спеціалізоване обладнання та екологічно чисті матеріали, команда змогла досягти високих результатів та зарекомендувати себе як на території країни, так і за її межами.

Ортопедичні матраци Сліп енд Флай від ЕММ

Магазин матраців ЕММ розділив свою продукцію на зручні та практичні підрозділи:

Кожен матрац від виробника забезпечує сплячій людині здоровий та міцний сон. Фабрика матраців ЕММ створила вироби для сну, які здатні повертатися до своєї початкової форми навіть після тривалого використання. Крім цього, матраци ЕММ мають низку незаперечних переваг, серед яких виділяють:

 • Екологічність. Використання природних матеріалів та волокон позитивно впливають на стан людини, не дратують шкірний покрив та сприяють комфорту протягом сну.
 • Гігієнічність. Завдяки особливим наповнювачам та високій якості наматрацників виріб добре пропускає повітря, що перешкоджає розмноженню хвороботворних бактерій, грибків та інших шкідливих мікроорганізмів.
 • Практичність. Багато моделей можна використовувати з двох сторін, що значно заощаджує ваші кошти на покупку окремо літніх та зимових різновидів виробу. До того ж, кожна сторона має різний рівень жорсткості, що дозволяє вибирати ту, яка комфорту для вашого тіла в даний період часу.
 • Міцність. Завдяки високим показникам надійності, продукція не зношується та має тривалий термін експлуатації. В середньому спальний аксесуар може прослужити вам десять років.

Найкращі моделі для сну

Особливою популярністю серед споживачів користуються такі відомі моделі фабрики ЕММ, як:

 • Sleep&fly SF – за рахунок використання високотехнологічного обладнання, сучасних технологій та матеріалів, виробнику вдалося створити унікальну модель ортопедичного матраца для здорового сну, яка відрізняється підвищеною комфортністю та зручністю.
 • Sleep&fly Organic. Високоміцні, надійні вироби здатні витримувати великі навантаження, а також підтримувати оптимальний для тіла мікроклімат.
 • Sleep&fly Fitness. Особливість лінійки полягає у двосторонньому використанні: одна сторона призначена для теплої пори року, а інша зігріє у холодні зимові дні.
 • Sleep&fly Mini. Мобільність і компактність дозволяють переміщати і легко перевозити ортопедичний виріб в будь-яке необхідне місце.
 • Evolution – має систему пружинних блоків, які сприяють правильному розподілу ваги, розслабленню всіх груп м'язів, а також нормалізації кровообігу.
 • Take&Go. Здатні повторювати індивідуальні вигини людського тіла, при цьому не перешкоджаючи правильної циркуляції повітря всередині виробу;
 • Freedom. Оптимальне співвідношення ціни та якості в економ сегменті. Серія Фрідом вказує на прагнення українського народу перемогти агресора.
 • Doctor Health. Підтримує хребет в анатомічно правильному положенні, сприяє розслабленню всіх груп м'язів, а також не пережимає кровоносні судини, що дозволяє крові правильно циркулювати протягом усієї ночі.

На сайті нашої компанії ЕММ ви можете придбати продукцію за демократичною ціною від виробника з доставкою в будь-який регіон країни. Якщо у вас є можливість – ви можете самостійно відвідати наш магазин, де консультанти із задоволенням допоможуть підібрати найкращу модель, з урахуванням ваших індивідуальних потреб. Ми пропонуємо вашій увазі якісні ортопедичні матраци, які зроблять ваш сон здоровим та міцним!