Подушки

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Ортопедичні подушки: в чому їхня користь і як правильно вибрати відповідну модель

Багато користувачів знають, що ортопедичний матрац допомагає позбутися болю, дискомфорту та неприємних відчуттів у спині, м'язах, суглобах, а також підтримує тіло в анатомічно правильному положенні. Але мало хто замислюється про користь ортопедичних подушок, які в тандемі з матрацом створюють ідеальні умови для здорового, повноцінного сну і хорошого самопочуття. Такі подушки допомагають зняти напругу з шиї, розслабити м'язи та створити умови для правильного кровопостачання голови.

Подушка ортопедична: відмінні риси

Ортопедичні вироби створені на базі численних досліджень з урахуванням специфіки існуючих захворювань та проблем зі спиною та шиєю. Подушки виготовляються з урахуванням анатомічних особливостей голови та шийного відділу, допомагають рівномірно розподілити навантаження на все тіло та підтримують кістково-м'язову систему.

Вироби рекомендується використовувати:

 • При порушеннях роботи опорно-рухового апарату, травмах хребта.
 • У профілактичних цілях, щоб уникнути затікання шиї, болю в м'язах, неправильного положення голови під час нічного відпочинку.
 • При захворюваннях спини та шийного відділу хребта.
 • Для боротьби з безсонням.
 • При остеохондрозі.
 • При головних болях, частих запамороченнях, а також при неврологічних захворюваннях.

Різновиди виробів для сну

Сьогодні можна зустріти величезну кількість найрізноманітніших видів ортопедичних подушок. Ортопедичні подушки можна купити наступних видів:

 • Гіпоалергенні. Підходять для людей, схильних до алергічних реакцій, підвищеної чутливості та проблем з дихальною системою. В їх основі - натуральні наповнювачі та волокна, або синтетичні гіпоалергенні матеріали.
 • Анатомічні. Підтримують шию під правильним кутом, знімають напругу та дискомфортні відчуття в області шиї та хребта.
 • Медичні ортопедичні подушки. Використовуються в медустановах для пацієнтів після перенесених тяжких операцій, при остеохондрозі, переломах, захворюваннях хребта.
 • Ортопедичні. Мають високі показники жорсткості, ефект пам'яті та спеціальний валик, який підтримує голову та шию у правильному положенні. Підходить людям із різними захворюваннями опорно-рухового апарату;
 • Подушка з ефектом пам'яті. Реагує на тиск та тепло людського тіла. Подушка memory foam повторює всі індивідуальні вигини та запам'ятовує форму голови. Подушка з меморі піни покращує кровообіг, знімає навантаження зі зв'язкового апарату, шиї, мускулатури плечового пояса.< /li>

Кращі ортопедичні подушки в Україні: як підібрати виріб

Для того, щоб підібрати подушку, важливо враховувати свої потреби, а також звернути увагу на матеріали виготовлення, наповнювачі, розміри та призначення. Якщо у вас проблеми зі сном, на ранок ви відчуваєте дискомфорт в області шиї, неприємні відчуття і навіть біль - вам варто спробувати купити подушку з ортопедичним ефектом. з ортопедичним ефектом. Вона допоможе вам зняти зайву напругу в тілі, що позитивно вплине на якість нічного відпочинку.

Де можна купити подушку в Києві за доступною ціною?

На сайті Sleep&Fly ви зможете купити подушку недорого з доставкою по всій Україні. В інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент ортопедичної продукції для сну, зручну систему пошуку за критеріями, зможете отримати консультацію та зробити правильний вибір з урахуванням ваших індивідуальних особливостей та потреб. Купивши подушку для сну, ви вплине не лише на якість нічного відпочинку, але й покращите настрій та стан всього тіла.


Часті питання про ортопедичні подушки:

Оберіть мову сайту: