Матраци для медзакладів

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Матраци для медустанов: практичність та надійність

Безперечно, до виробів для сну багато хто пред'являє серйозні вимоги, такі як якісна підтримка анатомічно правильного положення тіла, надійність, довговічність та стійкість до механічних пошкоджень. Але коли мова заходить про матраци для лікарень – ndash; вимоги ще більше посилюються. Забезпечення для пацієнта якісного сну – вірний шлях до швидкого одужання та доброго самопочуття.

Оскільки кількість хворих у медичних закладах дуже велика – матраци медичного призначення вимагають ретельної обробки дезінфікуючими засобами. Тому вироби повинні мати достатню щільність і міцність, щоб така санобробка ніяк не вплинула на зовнішні та технічні характеристики.

Відмінні риси виробів

Матрас медичний виготовляється з міцних пружинних блоків, обтягнутих особливою гумовою тканиною. У свою чергу матеріал тканини характеризується:

  • Непромокання, що значно продовжує термін експлуатації і робить матрац непромокаючим ідеальним варіантом для медичного закладу.
  • Здатністю протистояти розвитку хвороботворних бактерій, грибків та пилових кліщів, які можуть стати причиною алергічних реакцій у чутливих пацієнтів.
  • Здатністю витримати часті обробки антисептичними препаратами – це запобігає поширенню шкідливих мікроорганізмів.

Завдяки симетричній конструкції та особливому наповнювачу, виріб можна використовувати з двох сторін. В основі виробу – пружинний блок, який з обох боків покритий шаром повсті, спеціальною піною і тканиною, що не промокає. При необхідності матрац можна легко перевернути. Він також пристосований для лежачих пацієнтів із тяжкими формами захворювань.

Які матеріали використовуються у виробництві матраців для медичних ліжок?

Наповнювач – дуже важливий компонент для будь-якого виробу для сну. Найчастіше в процесі створення матраца використовуються такі матеріали:

  • Пінополіуретан. Є штучною речовиною щільної структури, що володіє гіпоалергенними характеристиками. Він є повністю екологічним та безпечним для людського тіла.
  • Кокосова койра. Досить щільна, не схильна до деформації, має тривалий термін експлуатації. Цілком натуральна, не викликає алергічних реакцій, запобігає розмноженню бактерій. Добре тримає температуру, сприяючи створенню приємного мікроклімату під час сну. У деяких моделях використовують латексовану койру – вона довговічніша і практичніша за звичайну.
  • Натуральний латекс. Пружний матеріал, який здатний набути будь-якої форми, а потім повернутися у свій первісний вигляд. Він довговічний – у середньому термін його експлуатації може становити 20 років. Відмінно пропускає повітря, не викликає алергії та роздратування.
  • Меморікс. Наповнювач, який відрізняється унікальною здатністю запам'ятовувати контури та повністю підлаштовуватися під природні вигини людського тіла.

Додатково медичні матраци комплектуються чохлами, що мають прогумовану структуру. Каркас із піни сприяє рівномірному розподілу навантаження та збільшує термін використання виробу.

Де можна купити якісну продукцію для лікарняних закладів в Україні?

У нашому інтернет-магазині ЕММ ви можете придбати матраци для лежачих хворих України за демократичною ціною. Ми пропонуємо високу якість продукції та прийнятну вартість, щоб кожен міг дозволити собі придбати надійний та практичний ортопедичний виріб для сну. Доставка товару здійснюється по всій території України, також можливий самовивіз у Києві.

Оберіть мову сайту: