Матраци з латексом

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари
4 707грн.
3 530грн.
13 601грн.
6 801грн.
10 581грн.
6 878грн.

Матраци з латексом: характеристики та особливості вибору

Латексний матрац чудово підходить людям, які відчувають дискомфорт, болі та сковуючі відчуття в області спини після нічного відпочинку. Матрац із латексу забезпечує здоровий та комфортний сон завдяки своїм ортопедичним характеристикам.

Матрас із латексу -як добувають латекс?

Латекс - матеріал, який одержують із соку Гевеї - дерева, в якому міститься велика кількість природного каучуку. Сік збирають виключно вночі, тому що під впливом сонячних променів він дуже швидко застигає і набуває твердої форми, яку неможливо обробити належним чином. Латекс - дуже цінується через свою безпеку та екологічність, тому його повсюдно застосовують для виготовлення ортопедичних матраців. Він не викликає алергічних реакцій і має відмінні експлуатаційні якості.

Ортопедичні матраци з латексом: популярні моделі

Латекс використовується як у пружинних, так і безпружинних матрацах. У пружинних моделях його застосовують як прошарок між пружинним блоком і м'яким наповнювачем, так як латекс за своїми характеристиками пружний, надійний і зносостійкий, що продовжує термін довговічності виробу. У латексних безпружинних матрацах матеріал використовується цілісним блоком, тобто він є одним із основних компонентів наповнювача.

Кожен матрац з натуральним латексом унікальний і призначений для вирішення певних завдань під час нічного відпочинку. Найбільш популярною моделлю більшість вважає:

  • Матрас Evolution Relax Duo. Багатозонний матрац із блоком незалежних пружин здатний витримати навантаження до 120 кг на одне спальне місце. Двосторонній виріб пінополіуретану, латексу та ортопедичної піни з ефектом пам'яті, що запам'ятовує індивідуальні вигини тіла людини та адаптується під його анатомічні особливості.

Латексні матраци: переваги

Матраци з натуральним латексом мають такі переваги:

  • Гіпоалергенність, безпека для здоров'я;
  • Повітропровідність;
  • Еластичність;
  • Довговічність за рахунок добрих показників міцності;
  • Антибактеріальність. Латекс не пропускає пил у внутрішні шари виробу і перешкоджає зростанню та розмноженню бактерій;
  • Ортопедичні характеристики за рахунок пружності та жорсткості;
  • Екологічність та натуральність, оскільки латекс видобувається природним шляхом.

Де можна купити матрац з натурального латексу в Києві за доступною ціною?

Купити латексний матрац в Україні за вигідною ціною ви можете на офіційному сайті компанії ЕММ. Бренд багато років займає лідируючі позиції над ринком ортопедичної продукції. Компанія здобула визнання не лише на території України, а й за її межами. Матрац з латексом - ідеальне рішення для тих, хто дбає про здоров'я своєї спини і хоче прокидатися відпочилим, бадьорим і виспався. Вибрати та замовити латексний матрац можна в каталозі компанії з доставкою по всій території України.


Часті питання про матраци з латексу:

Оберіть мову сайту: