Багатозонні пружини

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
4 707грн.
3 530грн.
9 264грн.
6 485грн.
7 843грн.
6 274грн.
6 806грн.
5 445грн.
4 684грн.
3 981грн.
13 601грн.
6 801грн.

Многозонні пружини: в чому особливість матраців та їх переваги

Для гарного самопочуття після пробудження недостатньо дотримуватись режиму та спати свою добову норму. Дуже важливо вибирати комфортну спальну поверхню, яка підтримуватиме ваш опорно-руховий апарат в анатомічно-правильному положенні. З цим завданням чудово справляються матраци на багатозонному пружинному блоці: їхня унікальна конструкція підлаштовується під індивідуальні вигини тіла людини, не переживаючи кровотік, м'язи та суглоби.

Матраси зі смарт пружинами

Серед матраців з розумними пружинами в лінійці представлені такі моделі:

  • Матрас Еволюшн Релакс Дуо. Одна сторона виробу помірно-м'яка, а друга – середньої жорсткості. Наповнення забезпечує ортопедичний та масажний ефект.
  • Матрас Еволюшн Фентезі Дуо. Двостороння модель витримує до 120 кілограм. Матеріали гіпоалергенні і абсолютно безпечні для людей будь-якого віку.

Матрас з розумними пружинами: особливості та переваги

Многозонні пружинні матраци відрізняються своєю продуманою конструкцією: кожна пружина знаходиться в окремому мішечку. Це дозволяє уникнути прямого контакту пружин між собою, виключає неприємний скрип, тертя та швидке зношування комплектуючих виробу. Багатозонний матрац має кілька зон з різними рівнями жорсткості - це необхідно для того, щоб забезпечити якісну підтримку різних ділянок тіла, зокрема голови, шиї, хребта та ніг.

Серед переваг виробів виділяють:

  • Міцність;
  • Довговічність;
  • Зносостійкість;
  • Надійність;
  • Безшумність;
  • Ортопедичний ефект.

Де можна купити багатозонний матрац у Києві за доступною ціною?

Придбати якісну ортопедичну продукцію за вигідними цінами в Україні ви можете на сайті Sleep&Fly, офіційного представника фабрики ЕММ. Український бренд уже багато років займає лідируючі позиції серед виробників товарів для сну та відпочинку та популярний не лише на території країни, а й за її межами.


Часті питання про ортопедичні матраци з багатозонними пружинами:

Оберіть мову сайту: