Незалежні пружини

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари
4 707грн.
3 530грн.
9 264грн.
6 485грн.
7 843грн.
6 274грн.
6 806грн.
5 445грн.
13 851грн.
9 696грн.
13 851грн.
9 696грн.
3 432грн.
2 917грн.
3 783грн.
3 216грн.
13 601грн.
6 801грн.
10 581грн.
6 878грн.
6 219грн.
4 975грн.
6 896грн.
5 517грн.
5 955грн.
3 573грн.
4 886грн.
3 420грн.
4 353грн.
3 178грн.

У чому переваги ортопедичних матраців із незалежною пружиною

Кожній людині потрібен здоровий, міцний сон, щоб протягом дня відчувати приплив енергії, сил та бадьорості. Неправильний вибір матраца може вплинути на якість сну, після ночі ви відчуватимете втому, слабкість і млявість. Незалежний пружинний блок влаштований таким чином, щоб повторювати всі анатомічні особливості тіла, що сприяє правильному кровообігу та розслабленню всіх груп м'язів.

Особливості будови матраца з незалежними пружинами

Конструтив матраца складається з великої кількості незалежних один від одного пружинних елементів, кожен з яких має бочкоподібну форму. За рахунок того, що у пружин відсутня взаємодія один з одним, виріб прогинається виключно там, де на нього здійснюється навантаження. Воно повторює природні вигини людського тіла, за рахунок чого забезпечується ідеальна підтримка, а це сприяє міцному та якісному сну.

В основі матраца з блоком незалежних пружин – Високоякісна сталь, що має високий рівень міцності. Кожна пружина знаходиться в окремому чохлі, виготовленому з особливого нетканого полотна. За рахунок цього матрац при навантаженні не видає характерного скрипу та інших неприємних звуків.

Пружинний матрац містить від 250 до 1000 пружинних елементів на 1м.кв. Чим більше у конструкції таких блоків – тим краще відчувається ефект ортопедичної підтримки. Виріб має декілька шарів, але іноді можна зустріти моноблочні варіанти.

В якості внутрішнього наповнення матрасів ортопедичних з незалежними пружинами використовуються:

  • Кокосова койра, яка забезпечує надійність та міцність конструкції;
  • Латекс, що здатний значно зменшити загальне навантаження на пружинний блок, продовжуючи тим самим термін його експлуатації.

Блок Pocket Spring – найкращі матраци з незалежними пружинами

Пружинний блок Pocket Spring – це виключно правильне горизонтальне положення тіла. Матрац сприяє зниженню напруги в м'язах та хребті. Незалежні пружини Pocket Spring – оптимальне рішення для:

  • тих, хто має проблеми з м'язовою та кістковою системами;
  • для людей у віці, яким дуже важливо підтримувати тіло у правильному положенні;
  • всіх, хто дбає про якість свого сну і хоче залишатися бадьорим і повним сил протягом усього дня.

Серед основних переваг виробів слід виділити грамотний розподіл навантаження завдяки відокремленості пружинних елементів. Матрац чітко повторює всі вигини людського тіла, підлаштовуючись під його анатомічні особливості. Це сприяє відчуттю комфорту, спокійному сну та відсутності болю в спині та суглобах після пробудження. Ще один значний плюс незалежних пружин – відсутність «ефекту гамака», що властивий для залежного блоку пружинних елементів.

Де можна купити матрац на пружинах в Україні?

Купити матрац Pocket Spring ви можете на сайті компанії ЕММ за найвигіднішою ціною. У каталозі надано широкий асортимент ортопедичної продукції для сну. Тут ви зможете підібрати матрац із незалежними пружинами, який повністю задовольнить усі ваші потреби. Також ви можете відвідати наш магазин та особисто переконатися у високій якості пропонованих товарів. Купивши матрац із незалежними пружинами, ви відчуєте колосальну різницю, а ваше тіло буде бадьорим і відпочилим щодня.


Часті питання про ортопедичні матраци з незалежними пружинами:

Оберіть мову сайту: